Sponzoring

Sponzoring Sabiny Košárkové.

Sabina Košárková, věk 12 let, závodnice na BMX kole značky HARO ,tým AMK BMX Studénka.
(Pokračování textu…)

15.7.2019


Kuželkáři VOKD Poruba „A“

Letošní sezóna týmu kuželkářů VOKD Poruba „A“ dopadla nadmíru úspěšně, neboť se členům týmu podařilo vybojovat postup do vyšší soutěže –Divize.

Věříme, že pravidelná snídaňová menu, které tým nakupuje při domácích zápasech v naší prodejně na Hlavní třídě, posilní natolik, aby s přehledem zvládli i nároky vyšší Divize, která začíná 7.září 2019.

1.7.2019


Koblihy a linecké tyčinky v divadle.

podes_o Letos již podesáté se uskuteční v Olomouci krajská dětská divadelní přehlídka s postupem do celostátního kola Dětské scény, kterou pořádá olomoucké Sdružení D, odborník na výchovně-vzdělávací prožitkové programy v oblasti primární prevence a osobnostního rozvoje. A divadelním sálem se bude linout i vůně voňavých koblih Pekařství Illík, které se rozhodlo tímto způsobem podpořit přes stovku malých začínajících umělců. „V roce 2011 jsme oslovili Pekařství Illík a mile nás překvapil vstřícný přístup paní Illíkové, která s podporou akce formou dodání koblih, případně lineckých tyčinek souhlasila. Již třetím rokem tak více než stovka dětí dostává od nás mimo jiné i tyto voňavé sladké dobroty. Ale pekařství nám vychází vstříc i při organizování různých vzdělávacích akcí, kdy nám dodává i pečivo na raut,“ uvedl Jan Němeček ze Sdružení D. „Jen nás mrzí, že se nám za ty roky nepodařilo paní Illíkovou vylákat na tuto akci, ale věříme, že se nám to jednou podaří a budeme ji moci osobně poděkovat.“ Letošní Poděs se koná o víkendu 12. a 13. dubna v sálech a třídách ZUŠ „Žerotín“ Olomouc.

10.4.2014


Florbalový turnaj WOOW Cup – 31. května 2011

woowcup2011_00131.května proběhl v hale na Dubině v Ostravě nultý ročník florbalového turnaje pod názvem WOOW Cup, který pořádal florbalový oddíl 1.SC WOOW Vítkovice.
Jako sponzor akce se zúčastnila i naše firma, která úzkou spoluprací s tímto klubem podporuje rozvoj mládežnického sportu v našem regionu.
Turnaj proběhl ke spokojenosti všech zúčastněných a je jisté, že nultý roční nebyl tím posledním.

woowcup2011_002woowcup2011_004woowcup2011_005

17.6.2011


1. stránka z celkem 212