Nová firemní prodejna Pekařství Illík spol. s r.o. v Karviné.


Koncem září 2018 jsme otevřeli v pořadí již 27. firemní prodejnu, a to v Karviné na ulici Třída Osvobození 1676/31.

Původní prostory byly kompletně předělány a zrekonstruovány. Nově byly udělány podlahy, rozvody elektřiny, anebo také omítky. Prodejna patří mezi dispozičně větší provozovny a je vybavena kompletní technologií potřebnou pro pečení výrobků přímo na prodejně, a to včetně stop kynáren zajišťujících řízené kynutí výrobků.

Zákazníkům se tak nabízí široký výběr pekařských, cukrářských, ale i lahůdkářských výrobků. Pekařské výrobky jsou na prodejnu zaváženy celkem třemi závozy, a v případě cukrářských a lahůdkářských výrobků je závoz jedenkrát denně. Cukrářský a lahůdkářský sortiment nabízí také možnost objednání zboží z produktového katalogu, který je na vyžádání u obsluhujícího personálu, jež má dokonalou znalost veškerého sortimentu a je ochoten pomoci při výběru. Lahůdkářský katalog neobsahuje pouze chlebíčky, saláty či dvojhubky, ale také výrobky z oblasti rautů a oslav.

Na prodejně lze rovněž objednat i dorty pro nejrůznější příležitosti. Jako každá firemní prodejna, tak i prodejna v Karviné je vybavena kávovarem, přičemž nápoje lze zakoupit jak jednotlivě, tak v menu se dvěma sýrovými croissanty, loupanci či koblihami s ovocnou náplní.

Otevírací doba prodejny je od pondělí do pátku od 5:00 do 17:00 a v sobotu od 6:00 – 11:00.