Sponzoring Sabiny Košárkové.

Sabina Košárková, věk 12 let, závodnice na BMX kole značky HARO ,tým AMK BMX Studénka.

Horská kola za SK Jiří Team Ostrava, bydliště Studénka, trenér Radek Košárek.

Od raného dětství sportuje, na kole jezdí už od tří let. Závodně jezdí na horském kole, v kategorii 5-6 let dosáhla prvních úspěchů a dostala se i na stupně vítězů. Od 9 let se začala specializovat na bikros -BMX kola, který je zařazený do olympijského cyklistického programu. Díky výborné fyzické kondici, bojovnosti, vrozené soutěživosti a zejména vyježděné technice jízdy na kole začala dosahovat velmi dobrých výsledků nejen na mistrovství ČR, ale i seriálů Evropského poháru, mistrovství Evropy a mistrovství světa. V České republice v kategorii děvčat nemá v současné době konkurenci, proto jezdí závody s chlapci, ve kterých často vítězí a v současné době je to pro ni nejlepší příprava na úspěchy v mezinárodních závodech.

Přehled dosavadních výsledků:
Mistrovství ČR 8.místo (po pádu na startu), kde závodí ve vyšší věkové kategorii 13-14 let a navíc mezi chlapci.
Evropský pohár celkově 2.místo, jedná se o seriál bikrosových závodů v celé Evropě.
Mistrovství Evropy 2. místo, proběhlo ve Francii městě Sarrians dne 21.7.2018
Mistrovství světa 3.místo, MS pořádal Azerbajdžán v Baku 7.6.2018. Jednalo se o nejlepší výsledek ze všech českých reprezentantů na tomto mistrovství světa.

Všechny tyto uvedené závody jezdila na BMX kole značky HARO a byla s touto technikou, která ji umožnila dosáhnout na medailové úspěchy, velmi spokojena.
Těchto vynikajících výsledků dosáhla na základě tréninkového úsilí, talentu a vlastní pracovitosti, samozřejmě i na úkor minima ostatního volného času, neboť pro zlepšování je nutno absolvovat nemálo každodenních tréninkových jednotek a to v jakémkoliv počasí a ročním období. Je to jediná cesta na dosažení dalších úspěchů v mezinárodní konkurenci. Trenérem, sponzorem, dopravcem a současně servisním mechanikem, jak už to ve většině úspěšných individuelních sportovců bývá, je otec Radek Košárek, který pro její přípravu obětuje doslova všechen svůj volný čas a rodinné finance. Odměnou jsou především prozatímní vynikající sportovní výsledky.
Výhled snažení veškerého úsilí je ještě hodně daleko v budoucnu, ale ráda by se jednou podívala na Olympijské hry, a to samozřejmě ne jako divák, ale jako účastník. Čeká ji ještě moře dřiny, odříkání, ale kdo nemá sny, nemůže si je ani naplnit.